Ogłoszenia parafialne2020-02-20T09:58:03+01:00

Dziewiętnasta Niedziela zwykła

9 sierpnia 2020

Przyszliśmy na niedzielną Eucharystię, aby spotkać się z Bogiem przez sakramentalne uobecnienie ofiary Jezusa Chrystusa. Wśród burz i niepokojów współczesnego życia potrzeba nam chwili ciszy, modlitwy i refleksji. Niech więc ta Eucharystia będzie dla nas oddechem wiary i pomocą do bezpośredniego kontaktu z Bogiem.

1. Ponieważ został zniesiony limit ograniczający ilość osób przebywających
    w kościele tym bardziej prosimy, by do kościoła wchodzić i przebywać w nim
    z zasłoniętymi ustami i nosem oraz zachować bezpieczną odległość.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Wawrzyńca – diakona i męczennika.
  3. We wtorek wspomnienie św. Klary.
  4. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. w czwartek odbędzie się nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy różańcem fatimskim o godz. 18.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  6. W piątek uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika, patrona naszej Diecezji.
  7. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym. O godz. 18.30 nieszpory maryjne.
  8. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc wrzesień. Rezerwacje nie potwierdzone zostaną udostępnione innym zainteresowanym.
  9. Dziękujemy za składane, również na konto ofiary, przeznaczone na utrzymanie parafii
    i bieżące remonty.