News2015-06-03T18:03:23+02:00

Upcoming Celebration Event

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin a laoreet magna, nec interdum nibh. Aliquam at lacinia arcu. Fusce vulputate mauris quis eros efficitur vehicula. Sed eget volutpat ipsum. Duis eget dui facilisis, interdum sapien a, rhoncus dolor. Sed pulvinar risus vel metus blandit, non consequat risus rhoncus.

Intencje mszalne

9 - 15 listopada 2020 roku Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej 6.30 + Bożena Pietrasz 7.00 1) +

Ogłoszenia parafialne

Trzydziesta Druga Niedziela zwykła 8 listopada 2020 Udział w Eucharystii jest znakiem naszego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem. Przychodzimy

Intencje mszalne

2 - 8 listopada 2020 roku Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych 6.30 1) + Władysław i Aniela Jefernik 2)

Load More Posts

Love is a fruit in season at all times, and within reach of every hand. It is the greatest gift anyone can give.

JOIN OUR COMMUNITY