News2015-06-03T18:03:23+02:00

Upcoming Celebration Event

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin a laoreet magna, nec interdum nibh. Aliquam at lacinia arcu. Fusce vulputate mauris quis eros efficitur vehicula. Sed eget volutpat ipsum. Duis eget dui facilisis, interdum sapien a, rhoncus dolor. Sed pulvinar risus vel metus blandit, non consequat risus rhoncus.

Ogłoszenia parafialne

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu 21 lutego 2021 W środę Popielcową nasze głowy zostały posypane popiołem. Tym zewnętrznym znakiem pokuty

Intencje mszalne

22 - 28 lutego 2021 roku Święto katedry św. Piotra Apostoła 6.30 + Jan Łysoń w 5 r.

Intencje mszalne

15 - 21 lutego 2021 roku Dzień powszedni 6.30 1) – w int. Gustaw i Marianna Getler w

Ogłoszenia parafialne

Szósta Niedziela zwykła 14 lutego 2021 Grzech zatruwa ludzkie życie. Chociaż pozornie wydaje się atrakcyjny, to jednak w konsekwencji powoduje,

Load More Posts

Love is a fruit in season at all times, and within reach of every hand. It is the greatest gift anyone can give.

JOIN OUR COMMUNITY