OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV NIEDZIELA ADWENTU
1. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim rodzinom naszej parafii, wszystkim chorym, samotnym, młodzieży i dzieciom Bożego pokoju, radości i zdrowia i prosimy Dobrego Boga, by przyjście na świat Jego Syna zamieniło wszelkie troski w radosne żniwo, dobroci, miłości i solidarności, a nasze serca życzliwe i otwarte niech staną się prawdziwym mieszkaniem Chrystusa i drugiego człowieka.
2. Dzisiaj nie będzie Mszy świętej o godzinie 18.00. O północy zapraszamy na uroczystą Pasterkę, aby tym mocnym akcentem rozpocząć tak drogie naszym sercom Święta Bożego Narodzenia. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony życia.
3. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy świętej o godz. 6.00. Na Mszy świętej o godz. 10.15 będziemy się modlić w intencji rodzin, które w 2024 roku obchodzić będą swoje jubileusze małżeńskie. O godz. 17.30 Nieszpory świąteczne.
4. We wtorek Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w porządku niedzielnym.
5. Składamy serdeczne podziękowania tym, którzy zajęli się przygotowaniem naszego Kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy panom, którzy przygotowali choinki i szopki. Pani Katarzynie – zakrystiance za przygotowanie szopek i prezbiterium, za udekorowanie choinek, osobom, które podarowały własnoręcznie zrobione ozdoby na naszą parafialną choinkę oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu kościoła do Świąt.
6. W środę Święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. W tym dniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Plan odwiedzin kolędowych znajduje się w gablocie, w naszej gazetce parafialnej oraz na stronie parafialnej.
7. W czwartek Święto świętych Młodzianków, męczenników. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na spotkanie opłatkowe. Rozpoczęcie o godzinie 16.00
8. Przyszła niedziela to ostatni dzień roku. Zapraszamy na godz. 17.30 na uroczyste nieszpory i Mszę Św., aby przeprosić Boga za każde zło minionego roku oraz z Jego pomocą rozpocząć kolejny rok naszego życia. W czasie Mszy Św. polecać Bogu będziemy wszystkich zmarłych parafian.
9. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. co najmniej na miesiąc wcześniej.
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.