Szesnasta Niedziela zwykła

17 lipca 2022

W tym niespokojnym i trudnym czasie słowa Jezusa z dzisiejszej ewangelii: „Marto, Marto martwisz się i niepokoisz o wiele” są dla nas wezwaniem do zaufania Bogu oraz przypomnieniem jak bardzo cenny i nie do zastąpienia jest czas poświęcony na spotkanie z Bogiem. Pomyślmy jak wygląda nasza modlitwa, ile czasu na nią poświęcamy, czy potrafimy na modlitwie nie tylko mówić Bogu o naszych problemach, ale również wsłuchać się w Jego głos?

1. Dzisiaj o godzinie 17.30 nieszpory niedzielne.
  1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rycerstwa i Rycerzy św. Michała Archanioła.
  1. W środę wieczorem nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy
  1. W piątek święto św. Marii Magdaleny – głosicielki zmartwychwstania Chrystusa.
  1. W sobotę święto św. Brygidy zakonnicy i patronki Europy.
  1. W przyszłą niedzielę, 24 lipca – w przeddzień wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach świętych poświęcenie pojazdów
  1. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc sierpień.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.