Pierwsza Niedziela Adwentu

28 listopada 2021

Gromadzimy się przy ołtarzu Pana w pierwszym dniu świątecznym roku kościelnego. Rozpoczynamy nowy okres liturgiczny, w którym w sposób szczególny nastawieni jesteśmy na kolejne przyjście naszego Mistrza i Pana: Jezusa Chrystusa.

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos. Dziś o godz. 17.30 nieszpory.

2. Rozpoczęliśmy Adwent – zapraszamy i zachęcamy do udziału w Mszach Świętych Roratnich, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.

3. We wtorek Święto św. Andrzeja, apostoła.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o świętość naszych rodzin.

6. W piątek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży.

7. Msza św. w intencji pielgrzymów listopadowej pielgrzymki do bł. Karoliny Kózka odbędzie się w piątek 3.XII. o godz. 18.00

8. Spowiedź pierwszo piątkowa w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00.

9. W sobotę wspomnienie św. Barbary. O godz. 7.00 nabożeństwo pierwszo sobotnie. O godz. 17.00 spotkanie Róż mężczyzn i kobiet.

10. Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w piątek i sobotę od godz. 8.00. Adresy prosimy podawać w zakrystii.

11. Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku bardzo serdecznie dziękuje za Waszą hojność w czasie zbiórki 7.11 na Dom Opieki Józefów. Zebrano 5653 zł. Podziękowanie w gablotce.

12. Można już w zakrystii nabyć opłatki wigilijne i świece. Dochód ze świec jest przeznaczony na pomoc charytatywną w naszej parafii.

13. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji Mszy św. na miesiąc grudzień.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki.