Dwudziesta Ósma Niedziela zwykła

10 października 2021

Msza Święta sprawowana we wspólnocie Kościoła jest wspaniałą szkołą życia religijnego. W tej szkole sam Chrystus jest Nauczycielem, który dzięki swej miłości ofiaruje się nam każdego dnia podczas Eucharystii. Karmi nas słowem i Chlebem życia, które dają nam siłę potrzebną w pielgrzymce do domu Ojca.

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos. Dziś o godz. 17.30 różaniec. Do skarbon przy wyjściu z kościoła można ofiarą wesprzeć fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z okazji Dnia Papieskiego.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. W tym dniu ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 różaniec, po nim Msza św. zakończona procesją wokół kościoła.

4. W piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Po wieczornej Mszy św. wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców, opiekunów osób z niepełnosprawnością na Mszę Św. o godz. 14.30 oraz spotkanie formacyjne.

6. W zakrystii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe za drogich nam zmarłych.

7. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji Mszy św. na miesiąc listopad.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki.