Dwudziesta Siódma Niedziela zwykła

3 października 2021

Podczas każdej Eucharystii jesteśmy świadkami cudownego rozmnożenia chleba, który dokonuje się mocą Ducha Świętego. Przychodzimy także dziś do ołtarza, aby karmić się manną z nieba, która ma moc i daje siłę w ziemskim pielgrzymowaniu.

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos. Dziś o godz. 18.30 nieszpory. Przed kościołem Strażacy będą prosili o poparcie projektu dokończenia remontu strażnicy finansowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu zapraszamy dzieci z klas 3 i ich rodziców na poświęcenie i wręczenie różańców o godzinie 17.30

Zapraszamy na spotkania do bierzmowania: Organizacyjne dla kandydatów z klasy ósmej – w poniedziałek 4 października o godz. 19:00. Spotkanie formacyjne dla kandydatów ze szkół ponadpodstawowych – we wtorek 5 października o godz. 19:00

3. We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. O godz. 18. 30 Msza św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

4. W środę o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

6. W zakrystii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe za drogich nam zmarłych.

7. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji Mszy św. na miesiąc listopad.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki.