Trzynasta Niedziela zwykła

27 czerwca 2021

Wakacyjny czas służy rekreacji, odpoczynku i licznym wyjazdom w ciekawe miejsca, które znajdują się na świecie. My również, tak jak w każdą Niedzielę wybieramy się w podróż za Panem, gdzie podczas Eucharystii będziemy uczestnikami Jego życia, śmierci i chwalebnego zmartwychpowstania.

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos.

2. Dzisiaj o godz.14.00 Msza św. chrzcielna. Informujemy, że w lipcu i sierpniu chrzty będą udzielane w II i IV niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11.30.

3. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza dzisiaj, o godzinie 18.45, na koncert „Uwielbienie słowno-muzyczne ku czci św. Józefa” w wykonaniu zespołu Duszpasterstwa Akademickiego „Bagno” w kościele św. Józefa w Bielsku – Białej Złote Łany.

4. W poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Od poniedziałku – przez czas wakacji – nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 w tygodniu.

5. We wtorek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Modlimy się w tym dniu w intencji Ojca św. Franciszka.

6. W środę ostatnie nabożeństwo czerwcowe. O godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W czwartek Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po Mszy wieczornej adoracja w intencji o świętość naszych rodzin.

8. W piątek o godz. 17.30 adoracja w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Prosimy adresy zgłaszać w zakrystii.

9. Spowiedź I piątkowa w czwartek i piątek od godz. 17.30.

10. W sobotę święto św. Tomasza, apostoła. Nabożeństwo wynagradzające NMP o godz. 7.00.

11. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 11 lipca (niedziela). Wyjazd o 6.30 spod kościoła w Leszczynach. Cena przejazdu 40 zł od osoby. Zapisy w każdy wtorek w biurze RM od 16.00 do 18.00

12. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc lipiec.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.