Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

16 maja 2021

Pan Jezus wstąpił do nieba, ale nie pozostawił nas samymi. W Kościele zawsze możemy cieszyć się Jego obecnością. Najpełniej spotykamy Chrystusa w Eucharystii, kiedy karmi nas swoim Ciałem i Słowem. Niech nasze uczestnictwo w świętej liturgii będzie zawsze przepełnione wdzięcznością za Jego obecność wśród nas.

 1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos.
 2. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 14.00, na którą szczególnie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością, ich rodziców, opiekunów. O godz. 18.30 nabożeństwo majowe.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 18.30.
 4. We wtorek o godz. 18.30 Msza św. w intencji Rycerstwa, Rycerzy i czcicieli św. Michała Archanioła.
 5. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.
 7. W sobotę wspomnienie św. Rity. W tym dniu przypada 26 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Skoczowie, Bielsku-Białej i Żywcu. Warto przy tej okazji przypomnieć sobie papieskie kazanie wygłoszone w Skoczowie
 8. Serdecznie zapraszamy na czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w naszej parafii w sobotę 22 maja o godz. 19:30. Poprzez Adorację Najświętszego Sakramentu oraz modlitwę uwielbienia będziemy prosić o szczególną opiekę i dary Ducha Świętego w nas.
 9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza święta o godzinie 14.00
 10. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc czerwiec.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.