Dwudziesta druga Niedziela zwykła

30 sierpnia 2020

W życiu człowieka ciągle powtarzają się sytuacje, w których musi podejmować odpowiednie decyzje. Bóg chce nam w nich towarzyszyć i pomagać dokonywać właściwych wyborów. Zechciejmy otwierać nasze wnętrza na Jego głos.

 1. Ponieważ został zniesiony limit ograniczający ilość osób przebywających w kościele tym bardziej prosimy, by do kościoła wchodzić i przebywać w nim z zasłoniętymi ustami i nosem oraz zachować bezpieczną odległość.
 2. Dzisiaj nieszpory o godzinie 18.30
 3. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkich uczniów, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18.30
 4. W środę o godzinie 18.30 nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w środę, czwartek i piątek od godziny 17.30.
 7. W piątek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży.
 8. Seniorów i chorych, którzy chcą by kapłani ich odwiedzili w domu z okazji I piątku, prosimy zgłaszać w zakrystii. Odwiedziny odbędą się w piątek i sobotę od godz. 8.00. W czasie wizyty kapłani będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa, o to też prosimy osoby nas przyjmujące.
 9. W sobotę o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. O godz. 17.30 spotkanie róż mężczyzn w Kościele.
 10. Na pomoc dla mieszkańców Bejrutu zostało zebranych 3025 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze otwarte dla potrzebujących serca
 11. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc wrzesień.
 12. Dziękujemy za składane, również na konto, ofiary przeznaczone na utrzymanie parafii i bieżące remonty.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.