Osiemnasta Niedziela zwykła

2 sierpnia 2020

Podczas każdej Eucharystii jesteśmy świadkami cudownego rozmnożenia chleba, który dokonuje się mocą Ducha Świętego. Przychodzimy także dziś do ołtarza, aby karmić się manną z nieba, która ma moc i daje siłę w ziemskim pielgrzymowaniu.

1. Ponieważ został zniesiony limit ograniczający ilość osób przebywających w kościele tym bardziej prosimy, by do kościoła wchodzić i przebywać w nim z zasłoniętymi ustami i nosem oraz zachować bezpieczną odległość.
  2. Dzisiaj nieszpory o godzinie 18.30.
  3. We wtorek wspomnienie św. Jana Vianeya. O godz. 18.30 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i TV Trwam.
  4. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Po wieczornej Mszy św. adoracja w intencji o świętość naszych rodzin.
  6. W piątek o godz. 17.30 adoracja w intencji dzieci i młodzieży.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17.30.
  8. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 8.00. Odwiedzimy tylko tych, którzy wyrażają taką gotowość, dlatego prosimy, aby chorych zgłaszać w zakrystii.
  9. W sobotę wspomnienie św. Dominika. O godz. 17.00 spotkanie Róż Kobiet.
  10. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc sierpień. Rezerwacje nie potwierdzone zostaną udostępnione innym zainteresowanym.
  11. W tym roku z racji epidemii XXIX Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę zostaje zamieniona na pielgrzymkę w formie mieszanej: w trasie, w miejscach kultu religijnego naszej diecezji, w domach. Dokładny plan pielgrzymowania dostępny jest w kościelnej gablocie ogłoszeń oraz na stronach www.pielgrzymka.bielsko.pl, Facebooku pielgrzymki, a także na stronach internetowych „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz Radia Anioł Beskidów.
  12. Dziękujemy za składane, również na konto ofiary, przeznaczone na utrzymanie parafii i bieżące remonty.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej. >>KLIKNIJ<<