Czternasta niedziela zwykła

5 lipca 2020

Jezus wielbi Ojca za to, że objawia tajemnice nieba ludziom prostym. Radujmy się z tego, że Bóg Ojciec pragnie być blisko każdego z nas. Objawia nam swoją miłość w najbardziej zwyczajnej codzienności. Ale nasza niedzielna Eucharystia jest szczególnym spotkaniem z objawiającym się Bogiem. Prośmy Go aby dał nam serce proste i dziecięce otwarte na Jego głos.

1. Ponieważ został zniesiony limit ograniczający ilość osób przebywających w kościele tym bardziej prosimy, by do kościoła wchodzić i przebywać w nim z zasłoniętymi ustami i nosem oraz zachować bezpieczną odległość.
  2. Dzisiaj nieszpory o godzinie 18.30
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w naszej parafii w dni powszednie odprawiane są o godzinie 7.00 i 18.30
  4. W poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  5. We wtorek o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojca św. , Ojczyzny, Radia Maryja i telewizji Trwam
  6. W środę Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera. O godzinie 18.30 nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy.
  7. W sobotę Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. O godzinie 17.30 spotkanie Róż Różańcowych kobiet.
  8. Ważne informacje dla osób, które otrzymały lub w najbliższym czasie otrzymają z Narodowego Funduszu Zdrowia skierowanie na leczenie uzdrowiskowe znajduje się w gablotce przy wejściu do kościoła.
  9. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc lipiec.
  10. Dziękujemy za składane, również na konto ofiary, przeznaczone na utrzymanie parafii i bieżące remonty.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.