W czasie przygotowania do świąt w naszej parafii w łączności z innymi podmiotami udało się zorganizować akcję charytatywną mającą na celu nieść pomoc najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii i osiedla Złote Łany.

Z całego serca dziękujemy organizatorowi p. Maksymilianowi Prydze, który stał się inicjatorem oraz koordynatorem całej akcji.

Nie sposób nie wyrazić ogromnej wdzięczności samym darczyńcom z Oazy Rodzin, Kręgu Biblijnego i wszystkim, którzy włączyli się w tę akcje.

W tym trudnym czasie epidemii chcemy z potrzeby serca kontynuować to dzieło dzielenia się dobrem i uruchomić cykliczną pomoc nie tylko dla seniorów, ale również dla samotnych mam, które potrzebują wsparcia i bieżącej pomocy.

Dlatego jeżeli znacie osoby potrzebujące z terenu naszej parafii oraz osiedla Złote Łany to bardzo prosimy o zgłaszanie ich do Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, który koordynuje i prowadzi bieżącą pomoc na miarę swoich możliwości organizacyjnych i logistycznych.

Kontakt: Maksymilian Pryga, tel. 533 655 553, mail: makspryga87@gmail.com

Raz jeszcze dziękujemy i niech Pan Bóg wynagrodzi Wam po stokroć za okazane serce!