II niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

19 kwietnia 2020

Trwa radość Wielkanocna, bo żyje Ten, który pokonał śmierć, piekło i szatana. Radość Zmartwychwstania potęguje świadomość Bożego Miłosierdzia. To właśnie dzisiaj nasze myśli zmierzają ku Chrystusowi, który objawił się św. siostrze Faustynie. Do naszych modlitw dołączamy te szczególne słowa: „Jezu ufam Tobie”.

1. Transmisja internetowa Mszy św. z naszego Kościoła dziś o godz. 10.15 oraz dla dzieci o godz. 11.30, a o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  2. Nadal obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
  3. Od poniedziałku podniesiony zostaje limit osób obecnych w kościele. We Mszach św. będzie mogło uczestniczyć 78 osób – 56 nawie głównej kościoła i 22 osoby na chórze. Prosimy zajmować wyznaczone miejsca.
  4. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa – także w kościele, podczas całego czasu przebywania w nim.
  5. Kancelaria parafialna jest nieczynna aż do odwołania. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  6. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc maj.
  7. Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc, życzliwość, trwanie na modlitwie, a także za przelewane na konto parafialne ofiary na rzecz naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.