6 niedziela zwykła

16 stycznia 2020

Wielkim skarbem są dla nas Boże przykazania. Mamy obowiązek ich przestrzegać, choć nieraz przychodzi nam to z trudem. Ewangelia wskazuje dzisiaj: „Kto zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejsze i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w Królestwie niebieskim”. Warto zastanowić się nad tym, jak wygląda moje wypełnianie Bożych przykazań.

1. Dziś o godz. 14.30 Msza św. dla dzieci niepełnosprawnych, rodziców i opiekunów.
    O godz. 16.00 Msza św. w obrządku greckokatolickim.
    O godz. 17.30 nieszpory.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rycerzy i Czcicieli św. Michała Archanioła, a po Mszy spotkanie modlitewne.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej pomocy.
  4. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Godzina Bożego Miłosierdzia rozpocznie się o godz. 15.00. Po Mszy wieczornej Wieczór Uwielbienia.
  5. W sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.