2 lutego 2020

Miłość Boża jest darmowa i niczego nie żąda w zamian. Czasem trudno w to uwierzyć, ponieważ doświadczenia miłości bezwarunkowej jest w życiu człowieka niezwykle rzadkie. Jesteśmy dziś świadkami Ofiarowania Chrystusa w świątyni. Módlmy się w sposób szczególny za wszystkie osoby konsekrowane, które całe życie poświęciły Bogu. Wyrażamy im naszą wdzięczność za modlitwy i dar powołania do życia według rad ewangelicznych.

1. Dzisiaj o godz. 14.00 odwiedzimy z wizytą duszpasterską, tych którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie. Adresy prosimy zapisywać w zakrystii. O godz. 16.00 Msza św. w obrządku greckokatolickim, o godz. 17.30 nieszpory.
  2. W poniedziałek w naszej parafii odbędzie się całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do nawiedzenia Kościoła i indywidualnej adoracji.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojca Św. Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  4. W środę wspomnienie św. Agaty, dziewiczy i męczennicy. O godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek św. męczenników Pawła Miki i Współbraci. W tym dniu przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o świętość naszych rodzin.
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży.
  7. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie Róż Kobiet.
  8. Spowiedź pierwszo-piątkowa w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00.
  9. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od godz. 8.00.
  10. Prosimy o potwierdzenie rezerwacji Mszy św. na miesiąc marzec.
  11. Fundacja Caritas Diecezji Bielsko – Żywieckiej, która służy pomocą najbardziej potrzebującym w naszej Diecezji, jako Organizacja Pożytku Publicznego, ma możliwość wskazania jej w rozliczeniu podatkowym jako podmiotu, który otrzyma 1 % podatku. Więcej informacji o sposobie wsparcia Fundacji znajduje się na plakacie i ulotkach.
  12. Z piątku 14.II. na sobotę 15.II. odbędzie się nocne czuwanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Wyjazd przy naszym kościele w piątek o 17.30 powrót ok. 10.30. Zapisy u ks. Waldemara do niedzieli 9.II.
  13. Trwają zapisy na majową pielgrzymkę do po Włoszech. Więcej informacji w gablocie i na naszej stronie internetowej.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki.