II niedziela po Narodzeniu Pańskim

5 stycznia 2020

Kościół rozradowany przyjściem Pana na Ziemię wychwala w Liturgii Odwieczną Mądrość Bożą. Ten, który przychodzi w niepozornej postaci dziecka, to Odwieczny Syn Boży, Mądrość, która wszystko stworzyła. Niech nasze spotkanie z Chrystusem da nam ducha mądrości w poznaniu Jego samego.

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. w obrządku grekokatolickim, o godz. 17.00 – Chór Soli Deo zaprasza na wspólne kolędowanie. Zapraszamy do licznego udziału w tradycyjnym zwyczaju śpiewania kolęd.
  2. Jutro przeżywać będziemy święto Objawienia PańskiegoTrzech Króli, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. W tym dniu w parafii gościć będziemy misjonarkę s. Annę, która od 10 lat pracuje na Ukrainie, gdzie siostry prowadzą ochronkę dla ok. 30 dzieci. Będzie to okazja do wsparcia modlitewnego i finansowego misjonarzy pracujących w różnych częściach świata.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryi oraz Telewizji Trwam.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Prosimy o potwierdzenie intencji zarezerwowanych na miesiąc luty. Niepotwierdzone rezerwacje będą udostępniane innym zainteresowanym.
  6. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie Róż Kobiet.
  7. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 33 dziękuje za udział w kiermaszu bożonarodzeniowym, podczas którego zebrano kwotę 840 zł., jaką przeznaczono na wsparcie bielskiego hospicjum w ramach akcji Pola Nadziei.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.