Dwudziesta Pierwsza Niedziela zwykła

22 sierpnia 2021

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy troszczą się byśmy w naszym Kościele czuli się bezpiecznie, zachowując dystans oraz zasłaniając usta i nos.

2. Nieszpory niedzielne o godzinie 18.30.

3. Trwa miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podejmowania abstynencji, również w intencji osób uzależnionych oraz w intencji naszej Ojczyzny. Można wpisać się, do księgi abstynencji znajdującej się w zakrystii.

4. We wtorek święto św. Bartłomieja apostoła

5. W środę o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o 6.00, 7.00, 8.00 a po południu o 16.00, 17,00 18,00

7. W Piątek wspomnienie św. Moniki.

8. W sobotę wspomnienie św. Augustyna biskupa i Doktora Kościoła.

9. Trwa remont schodów do kościoła, prosimy więc o zachowanie ostrożności przy wchodzeniu. W niedziele na czas remontu jest również otwarte wejście boczne od strony parkingu.

10. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc wrzesień.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.