Dwudziesta Pierwsza Niedziela zwykła

23 sierpnia 2020

Chrystus jest pełnią Bożego Objawienia, to On posiada klucze, które otwierają przed nami tajemnice życia, przebaczenia, zbawienia. Włączeni do Kościoła przez wiarę i chrzest, mamy dostęp do Chrystusa i Bożych tajemnic. Niech nasz czynny udział w tej Eucharystii otworzy przed nami ogrom bogactw, mądrości i wiedzy, jakimi pragnie dzisiaj podzielić się z nami Bóg.

1. Ponieważ został zniesiony limit ograniczający ilość osób przebywających w kościele tym bardziej prosimy, by do kościoła wchodzić i przebywać w nim z zasłoniętymi ustami i nosem oraz zachować bezpieczną odległość.
  2. W poniedziałek święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 16.00, 17.00 i 18.30.
  4. W czwartek wspomnienie św. Moniki.
  5. W piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  6. W sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  7. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji zamówionych intencji Mszy św. na miesiąc wrzesień. Rezerwacje nie potwierdzone zostaną udostępnione innym zainteresowanym.
  8. Dziękujemy za składane, również na konto ofiary, przeznaczone na utrzymanie parafii i bieżące remonty.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej.